GRM

Převod CD-DA a DVD do počítače
Převod CDčka do mp3 je dnes naprosto jednoduchou záležitostí, záleží jen na softwaru, který pro tento účel použijeme. Zcela nejjednodužší je např.: Free CD to MP3 Converter a průměrná počítačová LAMA si s ním poradí během pár chvil.
Převod DVDčka už je trochu složitější, ale také vůbec nic světoborného. Naprosto skvělým nástrojem pro tento účel je DVD Shrink a pokud chceme pouze celý disk nakopírovat do PC, není třeba téměř nic nastavovat. Drobným úskalím, na které je potřeba dbát, velikost originálu a kompresní poměr. Pokud je původní DVD větší než cca 4,3 GB je možné nastavit velikost kopie tak, aby se vešla na vypalované DVD.
Chceme-li si z DVD vypreparovat jen to co je důležité, bez ostatního balastu (reklamy apod.), odstranit přebytečné jazykové mutace(němčinu, maďarštinu, arabské) musíme už použit ReAuthoring , ale není se ničeho bát, ti méně zdatní se nakonec doberou výsledku oblíbenou metodou Pokus-Omyl :-)
Pokud chceme jednotlivé VOBy z kopie DVDčka dál zpracovat na některé oblíbené formáty (MP4, MP3 atd.), stačí nám k tomu klasaické VLC-čko a funkci Převést/Uložit (CTRL+R).....
Hodnocení
Musíte být registrovaný, aby jste mohli hodnotit.

Prosím přihlašte se, a nebo se zaregistrujte.

Zatím nikdo nehodnotil.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.