Články: Software - PHP Fusion - Tipy a triky
Chyba v databázi  [přečteno 2553x ]
Server MySQL hlásí: Tato tabulka neobsahuje unikátní klíč. Editování v mřížce, zaškrtávací políčka nebo odkazy na editaci a mazání nejsou povoleny. Co s tím ?


Chyby v instalaci PHP Fusion verze 7.02.07 na localhost  [přečteno 928x ]
Poslední verze PHP fusion 7, která je k dispozici, při instalaci na 127.0.0.1 server EasyPHP 16 blbne. Samotná instalace systému sice po zadání nezbytných informací proběhne úspěšně, fungující stránky možná potěší, ale nahlédnutím pod pokličku...do mysql databáze zjistíme, že záznamy v db tabulkách mají totálně zmršenou diakritiku.


Jak na databázi při změně PHP5 na PHP7  [přečteno 620x ]
Postupně, čas se nedá zastavit, přecházejí všechny servery na novější verze PHP a tato změna se dotýká starších verzí PHP Fusion (sedmé verze). Co s tím?


Kategorie článků - přidání počtu čtení  [přečteno 778x ]
Seznam článků v kategoriích v originále neukazuje počet čtení jednotlivých článků, nevím zda je to záměr, ale mě to nevyhovuje.


Obrázky captcha se nezobrazují  [přečteno 752x ]
Dalším problémem, na který jsem narazil po instalaci PHP Fusion 7.02 je registrace nových uživatelů. Validační obrázek se nezobrazuje a nelze tudíž v registraci pokračovat, jak na to?


Průhledný iframe v MS IE  [přečteno 2410x ]
Chceme-li do stránky vložit nějaký obsah pomocí tagu IFRAME a máme design webu v tmavém pozadí, můžeme se v IE dočkat nemilého výsledku, IFrame bude mít bílé pozadí ....


Tlačítko "img" v editaci news a articles  [přečteno 1334x ]
Jak změnit cestu pro obrázky k tlačítku img? Jak a kde upravit tlačítka v editaci článků a novinek?


Vložení objektu nad stránku  [přečteno 2635x ]
Taky někdy máte potřebu vložit do svých stránek něco, čím byste přitáhli pozornost, čím byste se chtěli pochlubit, nebo nabídnout?

Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
hledej
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.