FAQ: Webové vychytávky
Ochrana formulářů na web stránkách
Tříúrovňová ochrana formulářů na webových stránkách
ÚROVEŇ1 - ochrana pomocí skrytého javascritpu. Ve formuláři je skrytá výzva pro součet dvou náhodných čísel. Pokud je má uživatel vypnutý javascript v prohlížeči, tak se uživateli zobrazí požadavek na sečtení a vyplnění políčka: Například sečti 600 + 45. Takto jí vidí pouze cca 0,5% uživatelů, kteří mají vypnutý javascript.

ÚROVEŇ2 - v každém formuláři jsou umístěna dvě odesílací tlačítka, ale jen jedno z nich může nabýt hodnoty PRAVDA (bylo kliknuto), to druhé bude mít zákonitě NEPRAVDA. Pokud mají obě tlačítka hodnotu PRAVDA, znamená to, že to byl spam, protože roboti odesílají všechna pole formuláře. Pro běžné návštěvníky je tato ochrana skryta, aby na toto falešné odesílací tlačítko nemohli kliknout.

ÚROVEŇ3 - skryté pole v každém formuláři pojmenované lákavě pro SPAM roboty - takzvané "pastičky na SPAM roboty" - tyto pole musí být vždy prázdné. Spam roboti obecně rádi vyplňují všechny pole formulářů. Uživatel pole nevidí, neobtěžují jej a nikdy je nemůže nevyplnit.

Jak pozastavit hlášení o bezpečné stránce (http vs. https) ?
How to Remove Not Secure Warning from Google Chrome Browser?
Type chrome://flags in the address bar, then press “Enter“.
Scroll down to the “Mark non-secure origins as non-secure” setting and change it to “Disable” to turn off the “Not Secure” warnings.
Relaunch the App and Done!
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
Návštěvnost
TOPlist
hledej
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.