GRM

Poslední články
Brave Internet browser (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Jak obejít přihlášení do Windows 7 (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Zápis zdroj kódu ve stránce html (kategorie: HTML )
Jak se vrátit na předchozí stránku (kategorie: Java Script )
Různé barvy řádků v tabulce (PHP) (kategorie: PHP )
ListBox a ComboBox (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Export dat do txt souborů a jejich upload na web (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Tipy a triky nejen pro Access (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Lidumilové z ČSSD personifikují ďábla.
PoblitikaŽe už jste si toho taky všimli. Na volební scéně je aktivní prakticky jen jedna strana – socialisti. A kudy chodí, tudy pálí čarodějnice. Že se zrovna neškvaří maso, je jen díky jakés takés vyspělosti naší společnosti.

Když před pár stoletími začalo téct do bot církvím a lidé zvedali hlavy z marasmu nevědomosti, udělali tehdejší majitelé jejich životů (církevní hodnostáři) geniální marketingový tah. A nešlo jim tehdy o málo. Moc a obrovské majetky založené na strachu „obyčejných“ lidí začaly dostávat vážné trhliny v podobě ranhojičů, vědců, hvězdářů, matematiků a umělců. Díky snadnějšímu životu dosaženému zemědělským pokrokem „zbývalo“ těmto mudrcům dostatek času na to, aby se o přírodu a její zákony začali zajímat „pořádně“.

A tak se nám najednou země zakulatila, hvězdy a planety se srovnaly do popsaných pozic a čím dál více nemocných se uzdravilo díky bábě kořenářce a nikoliv zásahem nejbližšího církevního úředníka. Co teď? Bylo nutno personifikovat ďábla. A přesto, že argumenty pro život bohabojný nepředkládali (žádné nebyly), vítězili tito lidumilové ještě po dlouhou dobu pomocí strachu a negace. Prostě jen ukázali prstem, obtěžkaným zlatými prsteny: „To je on – ďábel!“

Dnešní socialisté dělají prakticky totéž. Rozhodně vám neporadí, jak vyvést zemi z krize, neumí si poradit se sociální a zdravotní problematikou, likvidují živnostníky i pracovní místa. Jejich počínání jde ve skutečnosti přesně proti těm, které tak rádi oslovují. Neřeší nic a už vůbec ne v dlouhodém horizontu.

Ale pozor, v rajónu se jim pohybují samostní jedinci s vlastním názorem. Ty je třeba umravnit, zatlačit zpět do (čssd-bojného) davu a mít tak klid pro své „vládnutí“. K tomu je třeba jim ukázat ďábla. Veškerá rétorika socialistických hodnostářů tak končí v pomlouvačném humusu: „Vidíte ho, to je on, to on za to může – Topolánek, Dalík, Kalousek, KDOKOLIV !! Na hranici s ním! Upálit! Upálit!!“. Křičí do kamer, jsou rudí zápalem a po stranickém čele jim teče pot.

Z ČSSD se kdysi dávno mohla vytvořit snad slušná opozice pravici, tuto šanci už díky dnešním představitelům ztratila. Je to strana jedinců toužících po moci, strana, která do společnosti vnáší negace, blbou náladu, strach a nenávist. Ať jim tento marketingový tah poradil kdokoliv, už jen za to patří na smetiště dějin, kde skončili i jejich církevní předchůdci.

Ten, kdo neumí lidi pro svou věc nadchnout a používá jen sprosté a podpásové metody, ten si nezaslouží, aby lidem vládl.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Aktuální obrázek
NENÍ MI TO JEDNO
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
Hledat
Návštěvnost
TOPlist
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.