GRM

Volby v zemi zlodějů
Vemte si to historicky. Rakouský režim ukradnul majetky českým pánům. Těm, kteří si vyskakovali až moc, nechal uřezat hlavy a vystavoval je na Staromáku. Všimněte si, že vždycky v historii jsou všechny čorky právně podložené dokumenty, které zase nová politiécká reprezentace prohlásí za neférové a krade se zas podle jiného dekretu.

A tak za Masaryka se okradla šlechta podle zákona o pozemkové reformě, za Hitlera se okradli Židi podle zákona na ochranu rasy, za Beneše se okradli Němci a zlí kolaboranti podle velkého retribučního dekretu, za Gottwalda se okradli slušní a schopní podle zákona o znárodnění, za Zápotockeho se okradli úplně všichni podle zákona o měnové reformě a celou dobu po roce 48 okrádali bolševici lidi podle zákonů, které si sami vymysleli. Třeba když si kdosi vyjel na výlet na Západ a nechtěl se vracet, tak mu kradli majetek podle zákona o propadnutí majetku státu.

Po roce 1990 se pomocí nových zákonů okradlo obyvatelstvo, které si našpórovalo jakési chechtáky pomocí inflace, hypoték a neviditelné ruky trhu, ale tím vlastně veškerá negativa končí. Třeba v malé privatizaci dostali všechni občané demokratickou možnost dostat se k malému majetku, a ve velké privatizaci jste si už za pomoci bank mohli rozkrást naprosto cokoliv. Ti chytří to pochopili, ti hloupi ne. O tom, že patříte k těm hloupým, svědčí také to, že čtete tento článek. Bo kdybyste byli ti chytří, tak nečtete tyto pytloviny, ale čtete si v originále Seychelly Today, nebo Sri Lanka Times.

A tak buďte rádi, že už čtvrt století žijete v režimu, kde si každý může demokraticky nakrást podle potřeb. Bo jak my prognostici víme, při dalši změně režimu bude podle zákona o napravení multikulturních křivd převedený majetek od pracujicích bílých k nepracujícím barevným a možnost čórovat bude právně omezena a na každé radnici budou kvóty, kde bude přesně vymezeno, kolik bude v městské radě slepic, pedofilů, Tatarů a jiných multikulturních odrůd obyvatelstva.

Ale vraťme se k těm našim malým obecním volbám, které jsou tady od toho, aby se každý demokraticky dostal k možnosti krást. K tomu účelu byly zřízené granty, dotace, bruselské fondy a ja ani nevím co všechno, bo na každou pořádnou čórku potřebujete příslušné zákony. Jenom cikáni nepochopili, že krást je třeba podle zákona a proto jsou takoví neoblíbení.Třeba u nás v naší obci, která má roční rozpočet cosi přes deset milionů, se krade podle zákona o obcích. Dělá se to tak, že uklizečka, traktorista a obecni posluhovač mají schvalený padesatitisícový plat. Z bruselského grantu se postavil suchy polder proti povodňím, který se vyznačuje tím, že když byla letos u nás povodeň, tak suchý polder zustal suchý. A výběrové řizeni se nerobí žadne, bo všecko se rozseka na take male zakazky, aby se žadne řizeni robit nemuselo a všecko se přikleplo firmě od bratranca tety mistopředsedova stryka z prvniho manželstvi.A o tym to kura všecko je. Čemu se divite? Všeci se pamatujete film, kaj stary učitel po vraždě polityka řika: „…vražda na tyranu neni zločinem“. Tuž podobně ja možu řict: „Okradeni zloděja tež neni zločinem“. Bo zloděj ve formě statu vam ukradne z vaši vyplaty nemaly peniz, a krade dnes a denně (podle zakona o dani z přijmu samozřejmě). Nikdy by žadna korupca a čorky nebyly, kdyby nebyl majetek nazhromažděny z vašich ukradenych dani. Všimněte si, že vždycky všeci kradu z te velke hromady, kera jakoby nikomu nepatři. A pravě proto tady mame volby, v kerych tak trochu rozhodujeme o tym, kdo bude krast dalši štyry roky. A jestli je levy, nebo pravy, na tym nesejde.Chvala bohu, že tady taku demokratycku možnost volby mame. Bo v přištim režimu bude zase o trochu huř jak fčil.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.