GRM

Vláda a politici jsou horší než MAFIE !!!
A to z jednoduchých důvodů:

Mafie má smysl pro čest. Pokud něco slíbí, tak to určitě i splní. Politici nevědí, co je to čest a proto ani své sliby nikdy neplní.
Mafie vás okrádá běžně „jen“ o cca. 10-15% vašeho příjmu, přičemž vláda minimálně o 45-55%. U mafie navíc nemusíte nikam chodit a nic vyplňovat, slušně si přijde po výpalné sama.
Pokud platíte mafii za ochranu, můžete si být jisti, že vás skutečně ochrání. U státní policie můžete spíše vidět pravý opak.
Mafie vám nepřikazuje, co máte jíst, pít, nebo jaké žárovky si máte domů kupovat.
Mafie vás nezavalí obrovskou haldou byrokracie, kvůli které si musíte zaměstnat ještě i lidi na to, aby celé výpalné papírově zpracovali.
Mafie vám necpe nos do ložnice a je jí jedno, s kým spíte – naopak, ještě vám ochotně za úplatu dodá, kdo vám jen nejlépe vyhovuje.
Mafie vás nepotrestá za mírumilovné vypěstování jedné rostlinky (např. Marihuany) nebo čehokoliv jiného – naopak, ještě vám ji i velmi ochotně dodá.
Mafie vám nebude bránit v pořízení výzbroje na vlastní obranu – naopak, ještě vám jakékoliv zbraně i velmi ochotně dodá. Dokonce bez psychotestů.
Mafie od vás nikdy nebude požadovat, abyste v jejím jméně šli bojovat proti jiné mafii. Čestně a chlapsky si to vyřídí sama.
Mafie vás nijak nereguluje, naopak, chce abyste svobodně rozvíjeli, a aby váš byznys prosperoval, protože ví, že z toho bude prosperovat i ona sama.

Takto by se dalo pokračovat, ale jak vidíte jen na těchto příkladech, mafie je vždy v principu lepší řešení než vláda.
To, že jsme uvěřili divadélku zvanému volby a tak jsme přistoupili na vládní hru, nemění nic na samotném popisovaném faktu. A pro ty, kteří se budou ohánět volbami, mám zásadní otázku: Co by se stalo, kdyby teoreticky nikdo nešel volit? Vláda by přestala existovat?

V principu je rozdíl pouze ve velikosti. Pokud nějaká skupina okrádá 100 nebo 1000 lidí, je to mafie. Pokud okrádá 1 milion lidí, je to stát.
V principu je to tedy to samé a zlo zůstává zlem, bez ohledu na rozsah. Avšak mafie v prostředí státu přináší lidem častokrát i užitek, když řeší nesprávné rozhodnutí vlády vůči trhu – např.prohibici.

Proto bychom neměli urážet mafii, protože ti kluci jsou skutečně jen slabým odvarem toho, co dělá s námi násilná a nemorální vláda, plná elitních parazitů ve značkových oblecích.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.