GRM

Buzerovat a prudit
No nic, zchladl jsem, abych si hned další ráno přečetl, že “Ministerstvo dopravy plánuje doplnit novelu zákona o provozu na pozemních komunikacích o povinnost řidiče očistit před jízdou vozidlo od sněhu a námrazy, aby měl dostatečný výhled. Návrh nyní prochází meziresortním připomínkovým řízením a ve čtvrtek zazněl na tiskové konferenci Besipu.“

Možná by ještě soudruzi z ministerstva mohli přidat: „Jakmile řidič vyrazí, bude povinen ještě očistit nejbližší semafor a v autě musí mít povinně minimálně 2 metry krychlové posypového kamene pro případ, že by někdy dojel do hor. Ale nezoufejme, to vše jen v období od 1.10 do 31.3.“ Asi bych uzákonil i dva prezervativy a kontrolovat to bude Franta Vomáčka ze služebny. Co na tom, že přes veškerou administrativu ani nevyleze ven.

Nebylo by nejlepší ty naše dárce dobra platit za to, že do parlamentu raději ani nechodí a žádné nové zákony nepřijímají?

Vždyť ani já sám netuším, co jsem zase dnes ve své nevědomosti porušil a za co mě selektivně může někdo potrestat, bude-li chtít, či bude-li to potřebovat .

To je jenom malá ukázka, kam až jsme současný darebácký a zparchantělý stát nechali mlčky dojít. Řidiči jsou lidé všech možných názorů, pravicoví, levicoví, liberální, konzervativní, bílí, barevní, takže z toho všeho vyplývá, že současná republika je nebezpečná všem. Pojďme dnešní režim zbourat a místo něho postavit novou republiku, na lepších a spravedlivých základech.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.