GRM

Poslední články
Brave Internet browser (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Jak obejít přihlášení do Windows 7 (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Zápis zdroj kódu ve stránce html (kategorie: HTML )
Jak se vrátit na předchozí stránku (kategorie: Java Script )
Různé barvy řádků v tabulce (PHP) (kategorie: PHP )
ListBox a ComboBox (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Export dat do txt souborů a jejich upload na web (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Tipy a triky nejen pro Access (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Naše české svině.
Tak nějak furt přemyšlam, čemu furt brečime a nadavame na to, že za všecko zle, co se nam kdy stalo, može kdosik jiny. Pokud možno, ta sviňa z ciziny, bo cizinec neni našinec. A tak zme se vztekali a vztekame nad německym Rakuskem, rakuskym Hytlerem, ruskym bolševikem, multykulturnim Bruselem.
Ale to všecko su enem take vymluvy, abyzme se nemuseli divat do zrcadla, bo kdybyzme to zrobili, uvidime, že největši svině zme my sami. Jasne že Videň, Hytler, Moskva aji Brusel určuju mantynely, za kere se už nemože. Ale vždycky zaleži enem na nas, jestli mezi těma mantynelama běhaju lidi, anebo prasata. .... pokračování ....
Poctiví se přece nemají čeho bát …
V maloobchodních prodejnách v ČR je zákazníky a zaměstnanci ročně ukradeno zboží asi za 13 miliard korun (nespletl jsem se v řádech, částka je správně). To je asi dvakrát více, než činí podle NKÚ mezera ve výběru DPH malých podnikatelů a živnostníků (7 mld). Tyto obrovské ztráty jsou vážným problémem maloobchodních prodejců. A jsou to také peníze, které utíkají státu (DPH, daň z příjmu). Jak na to? Je možné těm krádežím zabránit? Pokračování....
Agrofertismus
Když někomu dám tisícovku, protože si myslím, že ji potřebuje, je to solidarita.

Když mi někdo vezme tisícovku, i když si třeba myslí, že ji potřebuje, je to krádež.

Když mi někdo vezme tisícovku, a pak ji dá někomu, o kom tvrdí, že ji potřebuje, je to socialismus.

Když mi někdo vezme tisícovku, a pak jí dotuje někoho, kdo má víc než já, je to agrofertismus.
Kam tohle všechno spěje ???

Oni - tmaví a ukřičení - dostanou nový byt, sociální dávky, nové zařízení bytu a ochranu policie. A budou vykřikovat, že pro ně stát nic nedělá.
Státní agertura pro začleňování romů obdržela v minulých dnech od státu opět částku 200 milionů Kč!!!
A na děti s leukémií se sbírají víčka od PETek!?

pokračování ....
Jitrnice … pro stát
Jitrnice … pro stát

Jak geniální a přitom tak jednoduché…

Vyrobím deset jitrnic a sedm jich zdarma musím odevzdat státu.

pokračování
Veřejné lži Andreje Babiše
v dnešním Blesku (pátek 10.4.1205) se Andrej Babiš dopustil několika ostudných lží a já ani nejsem ochoten věřit tomu, že by byl natolik hloupý,aby to co říká myslel vážně, spíše se přikláním k faktu, že je to záměr, jak oblbnout tu "jednodužší" část čtenářské veřejnosti, pro níž je Blesk a jemu podobná média každodnním čtivem....Odpovědi ministra financí jsou vlastně snůškou účelových lží a polopravd, které mají obhájit neobhajitelné: neuvěřitelnou státní šikanu jedné skupiny produktivního obyvatelstva! Na živnostníky se valí vlny státního teroru a zdaleka to není jen EET (elektronická evidence tržeb).
Kocovina
... až tenhle mejdan skončí, hodně lidí se bude ptát stejně hloupě, jako se ptá Bohuš Sobotka v případě vybuchujících skladů výbušnin, jak je něco takového možné.
Rozhazování a uplácení u nás nebere konce. Miliardy chybějící v rozpočtu, bude muset někdo nahradit. Zloději a tuneláři křičí "chyťte zloděje"! Tohle vše se neodehrává v žádné rozvojové zemi třetího světa, jak by si snad někdo mohl myslet. Ani na Ukrajině, jak ji vidí a mluví o ní třeba Zaorálek, v souvislosti s ratifikací přístupové smlouvy Ukrajiny s EU. Děje se to právě teď a právě zde, u nás. V Česku, v Kocourkově, chtělo by se asi říci. Ovšem Kocourkov, tak jak ho nejspíš znáte - je jen opravdu nevinou "poudačkou" oproti současné zdejší realitě.
Poslední cigárko a končím s podnikáním … konec živnostníků v Čechách
Nepřátelská atmosféra vůči OSVČ se ve společnosti systematicky buduje. Začala to ČSSD svými výkřiky o parazitech, pokračují v tom vytrvale odbory, které by z podnikatelů nejraději vyrazili první a poslední korunu, přidává se ANO s likvidačními návrhy pro drobné živnostníky. Končí tedy plošným zákazem kouření v restauracích, hospodách, kavárnách a čajovnách svoboda podnikání?
Nejdříve k té svobodě. To, že vůbec nějaká hospoda existuje, není díky státu, ale zpravidla státu navzdory. Nebo snad víte o něčem, čím by kdy přispěl slavný stát jejímu majiteli? Kdy a s čím mu pomohl? V čem mu ulevil? Není to spíš tak, že jej dře do krve odvody a dávkami a pak jej doráží svými dráby, pardon, dnes se říká kontrolními orgány?
Nikdy pracující premiér Sobotka chce zvýšit živostníkům zdravotní pojištění!
Živnostníci by měli platit vyšší zdravotní pojištění, řekl premiér Bohuslav Sobotka. Podle něj drobní podnikatelé čerpají ze zdravotního systému víc peněz, než do něj odvádějí. Přitakávají mu oranžovo-rudé odbory.
Pan premiér nikdy v životě nepracoval a o normálním životě tedy nemá ani potuchy, protože od maturity se nechal živit politikou. A o životě OSVČ neví nic ani náhodou. Pro něj, jako pro správnýho socana je OSVČ parazit, jak to definoval již dříve jiný sociální demokrat Jan Mládek, současný ministr průmyslu a obchodu.
Andrej Bláboliš I.

Spousta levičáků včetně Babiše považují slovní spojení „dá si to do nákladů“ jako „je to pro něj zadarmo“.
Argumentovat takto o zbytečných pokladnách přikázaných státem je vrchol drzosti. „Dát si do nákladů přikázanou zbytečnou pokladnu“ znamená jen a pouze to, že si OSVČ musí na ni vydělat, poté tyto peníze za pokladny doslova vyhodit oknem a mít radost, že se mu tímto příjmem a nákupem nezvýší už tak nekřesťanské daně....


Další z "perel" páně Bláboliše:
Jak známo Vietnamci daně neplatěj ...
Odpověď: Daně sice možná neplatěj, ale zase neberou dotace !!!!
Babišova komanda konfiskují legálně nabyté zboží
Většina z nás již padesátá léta nepamatuje, ale to co se děje tento týden v českých trafikách nese mnoho podobných rysů. O co vlastně jde? Další drakonické zvýšení spotřební daně na tabákové výrobky s nástupem nové mocenské garnitury přineslo i neobvyklou tvrdost při zavádění nového značení (kolků) na cigaretách.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Aktuální obrázek
NENÍ MI TO JEDNO
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
Hledat
Návštěvnost
TOPlist
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.