GRM

Kam tohle všechno spěje ???

Oni - tmaví a ukřičení - dostanou nový byt, sociální dávky, nové zařízení bytu a ochranu policie. A budou vykřikovat, že pro ně stát nic nedělá.
Státní agertura pro začleňování romů obdržela v minulých dnech od státu opět částku 200 milionů Kč!!!
A na děti s leukémií se sbírají víčka od PETek!?

pokračování ....
Jitrnice … pro stát
Jitrnice … pro stát

Jak geniální a přitom tak jednoduché…

Vyrobím deset jitrnic a sedm jich zdarma musím odevzdat státu.

pokračování
Veřejné lži Andreje Babiše
v dnešním Blesku (pátek 10.4.1205) se Andrej Babiš dopustil několika ostudných lží a já ani nejsem ochoten věřit tomu, že by byl natolik hloupý,aby to co říká myslel vážně, spíše se přikláním k faktu, že je to záměr, jak oblbnout tu "jednodužší" část čtenářské veřejnosti, pro níž je Blesk a jemu podobná média každodnním čtivem....Odpovědi ministra financí jsou vlastně snůškou účelových lží a polopravd, které mají obhájit neobhajitelné: neuvěřitelnou státní šikanu jedné skupiny produktivního obyvatelstva! Na živnostníky se valí vlny státního teroru a zdaleka to není jen EET (elektronická evidence tržeb).
Kocovina
... až tenhle mejdan skončí, hodně lidí se bude ptát stejně hloupě, jako se ptá Bohuš Sobotka v případě vybuchujících skladů výbušnin, jak je něco takového možné.
Rozhazování a uplácení u nás nebere konce. Miliardy chybějící v rozpočtu, bude muset někdo nahradit. Zloději a tuneláři křičí "chyťte zloděje"! Tohle vše se neodehrává v žádné rozvojové zemi třetího světa, jak by si snad někdo mohl myslet. Ani na Ukrajině, jak ji vidí a mluví o ní třeba Zaorálek, v souvislosti s ratifikací přístupové smlouvy Ukrajiny s EU. Děje se to právě teď a právě zde, u nás. V Česku, v Kocourkově, chtělo by se asi říci. Ovšem Kocourkov, tak jak ho nejspíš znáte - je jen opravdu nevinou "poudačkou" oproti současné zdejší realitě.
Poslední cigárko a končím s podnikáním … konec živnostníků v Čechách
Nepřátelská atmosféra vůči OSVČ se ve společnosti systematicky buduje. Začala to ČSSD svými výkřiky o parazitech, pokračují v tom vytrvale odbory, které by z podnikatelů nejraději vyrazili první a poslední korunu, přidává se ANO s likvidačními návrhy pro drobné živnostníky. Končí tedy plošným zákazem kouření v restauracích, hospodách, kavárnách a čajovnách svoboda podnikání?
Nejdříve k té svobodě. To, že vůbec nějaká hospoda existuje, není díky státu, ale zpravidla státu navzdory. Nebo snad víte o něčem, čím by kdy přispěl slavný stát jejímu majiteli? Kdy a s čím mu pomohl? V čem mu ulevil? Není to spíš tak, že jej dře do krve odvody a dávkami a pak jej doráží svými dráby, pardon, dnes se říká kontrolními orgány?
Nikdy pracující premiér Sobotka chce zvýšit živostníkům zdravotní pojištění!
Živnostníci by měli platit vyšší zdravotní pojištění, řekl premiér Bohuslav Sobotka. Podle něj drobní podnikatelé čerpají ze zdravotního systému víc peněz, než do něj odvádějí. Přitakávají mu oranžovo-rudé odbory.
Pan premiér nikdy v životě nepracoval a o normálním životě tedy nemá ani potuchy, protože od maturity se nechal živit politikou. A o životě OSVČ neví nic ani náhodou. Pro něj, jako pro správnýho socana je OSVČ parazit, jak to definoval již dříve jiný sociální demokrat Jan Mládek, současný ministr průmyslu a obchodu.
Andrej Bláboliš I.

Spousta levičáků včetně Babiše považují slovní spojení „dá si to do nákladů“ jako „je to pro něj zadarmo“.
Argumentovat takto o zbytečných pokladnách přikázaných státem je vrchol drzosti. „Dát si do nákladů přikázanou zbytečnou pokladnu“ znamená jen a pouze to, že si OSVČ musí na ni vydělat, poté tyto peníze za pokladny doslova vyhodit oknem a mít radost, že se mu tímto příjmem a nákupem nezvýší už tak nekřesťanské daně....


Další z "perel" páně Bláboliše:
Jak známo Vietnamci daně neplatěj ...
Odpověď: Daně sice možná neplatěj, ale zase neberou dotace !!!!
Babišova komanda konfiskují legálně nabyté zboží
Většina z nás již padesátá léta nepamatuje, ale to co se děje tento týden v českých trafikách nese mnoho podobných rysů. O co vlastně jde? Další drakonické zvýšení spotřební daně na tabákové výrobky s nástupem nové mocenské garnitury přineslo i neobvyklou tvrdost při zavádění nového značení (kolků) na cigaretách.
Demagog Jiří Pehe.....
Pehe: masovými vrahy jsou „etničtí“ Češi, ne Romové

Havlista a pravdoláskař Jiří Pehe tomu dal zase nedávno korunu. Jeho prohlášení nejen že „stojí za to“, ale opět rozděluje naši společnost.
Varování – v blogu jsou drastické fotografie, převzaté z medií.

Upřímná zpověď europrostitutky
Upřímná zpověď europrostitutky.
„Tak dneska sem si ani ještě neštrejchla a už mě třikrát kontrolovali. Dvakrát policajti a jednou čojka. První chtěl vidět jenom živnosťák, tož to bylo v pohodě, ale druhej markýroval mou registrační pokladnu. Prej jestli mám aktualizovanej softvér, úředně schválenej hárdvér a jestli mi to tiskne čitelný bločky do národní soutěže o Bonzáka roku?! Blbec. Viděl, že se s káčou tahám na zádech po Perlovce, uchvácená jak stará vydra a ještě bych měla mít snad na hlavě sadu novejch tonerů, nebo co?
Ještě větší idiot byl ten ČOI buzerant. Kontrola návodu na použití! Musela sem sundat kalhotky a von si na .....
Tomio Okamura mi mluví z duše....
Okamurův článek na blogu IDNES : Islám do ČR nepatří

Myslím, že drtivé většině lidí v České republice všeobecně nevadí náboženství, víra či nějaká etnická či jiná menšina. Až na výjimky. Je nám šumafuk v co věří náš soused, jakou má barvu pleti nebo sexuální sklony, do okamžiku, kdy tím nějak začne obtěžovat okolí.
Islám nikomu nevadil do momentu, kdy radikální muslimové začali ohrožovat západní civilizaci, do momentu, kdy i u nás začínají žádat výjimky z pravidel platných pro všechny, kdy na jedné straně žádají toleranci a na straně druhé hlásají nenávist a zničení západní demokracie. A zásadním problémem dneška je, že islám už není jen náboženství, ale ideologie - politická a válečná.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.