GRM

Je třeba trefovat správné cíle
PoblitikaSoučasná společenská situace není jednoduchá. Je velmi složité psát tyto řádky ve chvíli, kdy si národ demokraticky většinově vybral jako svého spasitele komunistického šmelináře s estébáckou mlhou kolem hlavy, jako presidenta žvanivého slimejše ukájejícího se nad vlastní trapností a jako vedoucí politickou sílu na cestě k „blahobytu a prosperitě“ bandu neobolševických populistických „šmejdů“, kteří už ani nestačí tolik slibovat kolik levou rukou nakradou.

PF 2015
V pokračování je Novoroční přání
Andrej Spasitel Babiš: Líp bude až to zaplatíte!
Tak jsem konečně pochopil to všeobecné dobro, které nám přináší řízení státu jako firmy úřadujícího stínového premiéra Nebureše. Ve své nekonečné laskavosti a lásce k bližnímu svému si tento „pravičák se sociálním cítěním“, tedy „kapitalistický komunista“ se srpem i kladivem zabořeným do erárního koryta, vymyslel skvělý plán ozdravení našeho hospodářství, prosperující budoucnosti, snižování dluhů a všelidového blahobytu.
pokračování .....
Buzerovat a prudit
Trošku se mi zvedl tlak, neboť mě nadzdvihl příspěvek na TV NOVA, kdy nám redaktor s vážnou tváří sděloval, že od 1. ledna 2015 nám policajt klidně může odebrat či zkrátit dobu platnosti osvědčení o technické způsobilosti vozidla (malý techničák).
Na co tedy platíme povinně “technickou daň” každý druhý rok? Pardon to není daň to je poplatek za to, že nám dají známku, vlastně dvě a milostivě nám dovolí užívat náš majetek. Neboť jsme všichni nezodpovědní idioti, na které je třeba řádně, říkám řádně, dohlédnout. Ono je totiž lepší buzerovat všechny než honit skutečné darebáky.


Proč mi je dnešní doba tolik povědomá
Tento text je hlavně pro mladé, kteří nezažili Lidově demokratickou republiku, socialismus s lidskou tváří, normalizaci ani neochvějný postup k celosvětovému komunismu.

Komunisté to dělali trošku jinak, co se týkalo politické oblasti, byli neoblomní, až velmi tvrdí a každého odpůrce režimu odeslali do patřičných míst, zpočátku na popraviště, pak na nucené práce do uranových a jiných dolů a nakonec do kotelen a obdobných pracovišť, kde byly tabulkově nejnižší platy.
Vláda a politici jsou horší než MAFIE !!!
V naší společnosti existují skupiny lidí, jejichž cílem je nepracovat, netvořit hodnoty a raději násilným způsobem okrádat lidi o jejich majetky. Pokud si někdo myslí, že mafie, tak jak ji známe, představuje z těchto skupin největší hrozbu a zlo, tak je na omylu.
Pokud si mafii porovnáme s praktikami centrální vlády ve státě, tak zjistíme, že mafie je v porovnání s vládou úplný žabař. Málokomu se toto tvrzení bude líbit, ale pokud bychom čistě hypoteticky neměli vládu, ale jen „mafii“, jak ji známe dnes, měli bychom se v podstatě mnohem lépe.
Volby v zemi zlodějů
Volby jsou za náma, ti kteří mluví o tom, že se nic nezměnilo, jsou hloupí. Všechny volby jsou o tom, kdo bude u koryta a ani teď to nebylo jinak. Buďme rádi, že se v této zemi nemění režim, protože v této zemi máme zkušenosti, že každý nový režim krade ještě víc než ten předcházející. Letošní volby byly o tom, aby ti, kteří si cosi malého nakradli, přepustili svoje místečko u žlábku komusi dalšímu novému, který taky potřebuje zaplatit svoji hypotéku.......
Proč stojí benzín 35,- Kč, když jeho skutečná cena je pouze 15,- Kč?
Proč tankujeme o tolik dražší benzín než Američané? Proč máme tak drahé potraviny k poměru k našim platům v porovnání se západními zeměmi? Kolik je daň z benzínu? Proč mezinárodní dopravci netankují benzín u nás? Na tyto otázky Vám odpoví tento článek.
Malé podnikání – odsouzené zajít na úbytě
Drobným a malým podnikáním se ať již jako hlavní nebo vedlejší obživou zabývají desetitisíce lidí, navzdory tomu, že se jedná o jeden z nejobtížnějších a často i nejhůř placených způsobů přežití.
Jenže většině z nich prostě nic jiného nezbývá, v drtivé většině jsou to lidi nad 50, práci neseženou, odchod do starobního důchodu čím dál vzdálenější a s výhledem na dožití života v drtivé nouzi. Tak se pouštějí do drobného podnikání všeho druhu a nyní zjišťují, jak státní aparát dokázal drobné podnikání postavit téměř na okraj zákona.
Nezapínáš si v autě pásy? Do kriminálu s tebou!
Ministerstvo buzerace řidičů a chaosu v dopravě zavedlo v roce 2006 úžasnou past na „problémové“ řidiče. Pod praporem páchání dobra na českých silnicích, zvýšení bezpečnosti a dalších populistických nesmyslů, které jen mají nasypat ovsa do koryt byrokracie a naplnit bezednou státní kasu při výběru silničního výpalného, spatřil světlo světa „Bodový systém“ made in ČR.
Vzhledem k tomu, že naši úderníci v parlamentu jedou už několik let tzv. legislativní smršť, mění se předpisy a zákony tak rychle, že v podstatě nikdo neví právního dne ani hodiny. Stejné je to i v případě bodového stíhání řidičů.
Omluva živnostníkova
Omlouvám se všem, že jsem malý český podnikatel, že já a mě podobní zaměstnáváme sebe a polovinu všech lidí v České republice. Měl bych dělat v nadnárodní montovně a konkurovat Číňanům, měl bych dělat na úřadě nebo v Agrofertu (což je skoro stejné, obojí žije z našich daní).
Za trest si navždy odpírám předvolební koblihu.
Omlouvám se všem, že sám nepřijímám dotace a investiční pobídky, že v podnikání riskuji jenom svoje peníze a svůj majetek, že nemám monopol na nic a konkurence mě může kdykoliv převálcovat, že nemám nikde zastání a politici mnou opovrhují jako parazitem.
Za trest si objednám Sobotkovo školení „Moje zkušenosti s čerpáním poslaneckých náhrad“ ..... pokračování
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.