GRM

Poslední články
Brave Internet browser (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Jak obejít přihlášení do Windows 7 (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Zápis zdroj kódu ve stránce html (kategorie: HTML )
Jak se vrátit na předchozí stránku (kategorie: Java Script )
Různé barvy řádků v tabulce (PHP) (kategorie: PHP )
ListBox a ComboBox (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Export dat do txt souborů a jejich upload na web (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Tipy a triky nejen pro Access (kategorie: MS Access - Tity a triky )
Demagog Jiří Pehe.....
Pehe: masovými vrahy jsou „etničtí“ Češi, ne Romové

Havlista a pravdoláskař Jiří Pehe tomu dal zase nedávno korunu. Jeho prohlášení nejen že „stojí za to“, ale opět rozděluje naši společnost.
Varování – v blogu jsou drastické fotografie, převzaté z medií.

Upřímná zpověď europrostitutky
Upřímná zpověď europrostitutky.
„Tak dneska sem si ani ještě neštrejchla a už mě třikrát kontrolovali. Dvakrát policajti a jednou čojka. První chtěl vidět jenom živnosťák, tož to bylo v pohodě, ale druhej markýroval mou registrační pokladnu. Prej jestli mám aktualizovanej softvér, úředně schválenej hárdvér a jestli mi to tiskne čitelný bločky do národní soutěže o Bonzáka roku?! Blbec. Viděl, že se s káčou tahám na zádech po Perlovce, uchvácená jak stará vydra a ještě bych měla mít snad na hlavě sadu novejch tonerů, nebo co?
Ještě větší idiot byl ten ČOI buzerant. Kontrola návodu na použití! Musela sem sundat kalhotky a von si na .....
Tomio Okamura mi mluví z duše....
Okamurův článek na blogu IDNES : Islám do ČR nepatří

Myslím, že drtivé většině lidí v České republice všeobecně nevadí náboženství, víra či nějaká etnická či jiná menšina. Až na výjimky. Je nám šumafuk v co věří náš soused, jakou má barvu pleti nebo sexuální sklony, do okamžiku, kdy tím nějak začne obtěžovat okolí.
Islám nikomu nevadil do momentu, kdy radikální muslimové začali ohrožovat západní civilizaci, do momentu, kdy i u nás začínají žádat výjimky z pravidel platných pro všechny, kdy na jedné straně žádají toleranci a na straně druhé hlásají nenávist a zničení západní demokracie. A zásadním problémem dneška je, že islám už není jen náboženství, ale ideologie - politická a válečná.
Je třeba trefovat správné cíle
PoblitikaSoučasná společenská situace není jednoduchá. Je velmi složité psát tyto řádky ve chvíli, kdy si národ demokraticky většinově vybral jako svého spasitele komunistického šmelináře s estébáckou mlhou kolem hlavy, jako presidenta žvanivého slimejše ukájejícího se nad vlastní trapností a jako vedoucí politickou sílu na cestě k „blahobytu a prosperitě“ bandu neobolševických populistických „šmejdů“, kteří už ani nestačí tolik slibovat kolik levou rukou nakradou.

PF 2015
V pokračování je Novoroční přání
Andrej Spasitel Babiš: Líp bude až to zaplatíte!
Tak jsem konečně pochopil to všeobecné dobro, které nám přináší řízení státu jako firmy úřadujícího stínového premiéra Nebureše. Ve své nekonečné laskavosti a lásce k bližnímu svému si tento „pravičák se sociálním cítěním“, tedy „kapitalistický komunista“ se srpem i kladivem zabořeným do erárního koryta, vymyslel skvělý plán ozdravení našeho hospodářství, prosperující budoucnosti, snižování dluhů a všelidového blahobytu.
pokračování .....
Buzerovat a prudit
Trošku se mi zvedl tlak, neboť mě nadzdvihl příspěvek na TV NOVA, kdy nám redaktor s vážnou tváří sděloval, že od 1. ledna 2015 nám policajt klidně může odebrat či zkrátit dobu platnosti osvědčení o technické způsobilosti vozidla (malý techničák).
Na co tedy platíme povinně “technickou daň” každý druhý rok? Pardon to není daň to je poplatek za to, že nám dají známku, vlastně dvě a milostivě nám dovolí užívat náš majetek. Neboť jsme všichni nezodpovědní idioti, na které je třeba řádně, říkám řádně, dohlédnout. Ono je totiž lepší buzerovat všechny než honit skutečné darebáky.


Proč mi je dnešní doba tolik povědomá
Tento text je hlavně pro mladé, kteří nezažili Lidově demokratickou republiku, socialismus s lidskou tváří, normalizaci ani neochvějný postup k celosvětovému komunismu.

Komunisté to dělali trošku jinak, co se týkalo politické oblasti, byli neoblomní, až velmi tvrdí a každého odpůrce režimu odeslali do patřičných míst, zpočátku na popraviště, pak na nucené práce do uranových a jiných dolů a nakonec do kotelen a obdobných pracovišť, kde byly tabulkově nejnižší platy.
Vláda a politici jsou horší než MAFIE !!!
V naší společnosti existují skupiny lidí, jejichž cílem je nepracovat, netvořit hodnoty a raději násilným způsobem okrádat lidi o jejich majetky. Pokud si někdo myslí, že mafie, tak jak ji známe, představuje z těchto skupin největší hrozbu a zlo, tak je na omylu.
Pokud si mafii porovnáme s praktikami centrální vlády ve státě, tak zjistíme, že mafie je v porovnání s vládou úplný žabař. Málokomu se toto tvrzení bude líbit, ale pokud bychom čistě hypoteticky neměli vládu, ale jen „mafii“, jak ji známe dnes, měli bychom se v podstatě mnohem lépe.
Volby v zemi zlodějů
Volby jsou za náma, ti kteří mluví o tom, že se nic nezměnilo, jsou hloupí. Všechny volby jsou o tom, kdo bude u koryta a ani teď to nebylo jinak. Buďme rádi, že se v této zemi nemění režim, protože v této zemi máme zkušenosti, že každý nový režim krade ještě víc než ten předcházející. Letošní volby byly o tom, aby ti, kteří si cosi malého nakradli, přepustili svoje místečko u žlábku komusi dalšímu novému, který taky potřebuje zaplatit svoji hypotéku.......
Proč stojí benzín 35,- Kč, když jeho skutečná cena je pouze 15,- Kč?
Proč tankujeme o tolik dražší benzín než Američané? Proč máme tak drahé potraviny k poměru k našim platům v porovnání se západními zeměmi? Kolik je daň z benzínu? Proč mezinárodní dopravci netankují benzín u nás? Na tyto otázky Vám odpoví tento článek.
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Aktuální obrázek
NENÍ MI TO JEDNO
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
Hledat
Návštěvnost
TOPlist
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.