GRM

Poslední články
Připojení NAS do sítě s PC na Windows10 (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Krb - nový způsob topení (kategorie: Domácí kutil - Dům a zahrada )
Ovocné kvasy a destiláty (04 ostatní ovoce) (kategorie: Domácí kutil - pochoutky )
Ovocné kvasy a destiláty (03 destilace) (kategorie: Domácí kutil - pochoutky )
Ovocné kvasy a destiláty (02 druhy destilátů) (kategorie: Domácí kutil - pochoutky )
Ovocné kvasy a destiláty (01 úvod) (kategorie: Domácí kutil - pochoutky )
Aktivace Windows 10 (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
IP Camery z AliExpresu (kategorie: Návody k PC, HW, SW )
Nezapínáš si v autě pásy? Do kriminálu s tebou!
Ministerstvo buzerace řidičů a chaosu v dopravě zavedlo v roce 2006 úžasnou past na „problémové“ řidiče. Pod praporem páchání dobra na českých silnicích, zvýšení bezpečnosti a dalších populistických nesmyslů, které jen mají nasypat ovsa do koryt byrokracie a naplnit bezednou státní kasu při výběru silničního výpalného, spatřil světlo světa „Bodový systém“ made in ČR.
Vzhledem k tomu, že naši úderníci v parlamentu jedou už několik let tzv. legislativní smršť, mění se předpisy a zákony tak rychle, že v podstatě nikdo neví právního dne ani hodiny. Stejné je to i v případě bodového stíhání řidičů.
Omluva živnostníkova
Omlouvám se všem, že jsem malý český podnikatel, že já a mě podobní zaměstnáváme sebe a polovinu všech lidí v České republice. Měl bych dělat v nadnárodní montovně a konkurovat Číňanům, měl bych dělat na úřadě nebo v Agrofertu (což je skoro stejné, obojí žije z našich daní).
Za trest si navždy odpírám předvolební koblihu.
Omlouvám se všem, že sám nepřijímám dotace a investiční pobídky, že v podnikání riskuji jenom svoje peníze a svůj majetek, že nemám monopol na nic a konkurence mě může kdykoliv převálcovat, že nemám nikde zastání a politici mnou opovrhují jako parazitem.
Za trest si objednám Sobotkovo školení „Moje zkušenosti s čerpáním poslaneckých náhrad“ ..... pokračování
Pravdivý vtip
„Tři podnikatelé se přihlásí na opravu plotu kolem ministerstva financí…

Nechci být otrokem “sociálního” státu
Nechci se již více podílet na absurdní frašce, kterou s námi hraje politická vrchnost. Nemám již sílu ani nervy na každodenní boj s populisticko demagogickými bláboly zkorumpovaných parazitů, kteří pomocí peněz, které mohly být použity na rozvoj firem či osobností tvrdě pracujících, živí bandu přisluhovačů, kteří tahají za lana jejich soukromých výtahů k moci spojených s ničím zaslouženými zisky a výhodami.
Je mi z toho na zvracení....
Po stránce sociálního inženýrství je jen jediný malý rozdíl mezi socialismem bolševického typu, který jsme zažívali do roku 1989 a fašismem. Je to možnost soukromého vlastnictví firem. Nicméně, zatímco v ČSSR bylo podnikání zakázáno úplně téměř až do konečného státního bankrotu skrytého za sametovou revoluci (teprve v době „Perestrojky“ dostali soudruzi befel z Moskvy, že jako pár soukromníčků je možno), Hitlerovi národní hospodáři si věděli rady jinak.
Fašismus nechal firmy soukromým vlastníkům, ale sešněroval je natolik likvidačními daněmi, zákony, předpisy, vyhláškami a regulacemi, že se mohly v podstatě rozvíjet a prosperovat jenom ty, co kolaborovaly se státem, s jeho úředníky a jeho penězi. Nepřipomíná vám to něco? viz čti více
Raketová kamna - "urob si sám"

Raketová kamna si oblíbila celá řada kutilů po celém světě a jejich výtvory a hlavně neuvěřitelná jednoduchost s překvapující funkčností mě donutila pustit se do samovýroby také.
První pokus byl na bázi spalování pilin, ten byl sice také fukční a piliová náplň spolehlivě vydržela 8 hodin hořet a litinovou plotnu spolehlivě udržet žhavou.....Pokračování viz čti více
Sweet a Slade v Litomyšli

Memoriál Přemysla Ryše Jevíčko 2014

Sbírka fotogalerií z oblíbeného sportovního turnaje tenisových čtyřher veteránů v Jevíčku
Otevřený dopis senátoru Františku Bublanovi a partě z ČSSD
Vážený soudruhu,
opět předkládáte spolu se svými kolegy návrh zákona na zákaz prodeje o státních svátcích. Protestuji proti Vaší snaze zasahovat do svobod občanů a omezovat svobodu podnikání v České republice......
Otevřený dopis .....
Pane ministře,

mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu.
Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova. V roce 1989 jsem byla na všech demonstracích v Teplicích a v Praze a moc jsem si přála demokracii a svobodu. To, co se teď tady na severu děje, je horší než tenkrát.
Svoboda nekončí tam, kde začíná nesvoboda druhého, Policie chrání grázly
před slušnými lidmi.
Ten, kdo nechce pracovat, nechť umře hlady. Ten, kdo uřízne topení a zdemoluje byt, ať zmrzne.
Pokračování viz čti více ....
Hokejová Choceň se probouzí z děsivého snu!!
Přepište dějiny, sen se stal skutečností !!!
Včera ve středu 6.února ve 20:40 na stadiónu v Chocni se musel sklonit hvězdný domácí tým před týmem z Litomyšle plným mladých hráčů, jejich hvězda teprve vychází a sbírají zkušenosti.
V celé krajské lize Pardubického kraje by se nenašel jediný fanoušek, který by si před začátkem této série Play Off na Litomyšl vsadil jediný pětník. O to víc vítězství chutná. Choceň byla jasným favoritem, do Play Off vstupovala z prvního místa tabulky základní části a její výsledky byly famózní, z 24 zápasů posbírala 63 bodů z 72 možných a nepoznala domácí porážku! Za to Litomyšl předváděla někdy výkony, které ani trochu nepřipomínaly časy nedávno minulé. jak je to možné ?
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Aktuálně
Čistý politik
Já Chovancovi věřím. Už jeho přezdívka Zrádce Zrádců svědčí o tom, že to je muž pevného charakteru.
Parazit
My si na obchodních schůzkách často s partnery nezávazné tlacháme, jak rozdělíme úplatky a kolik dostane ministr.
sjezd ČSSD
sjezd ČSSD
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Aktuální obrázek
NENÍ MI TO JEDNO
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
Hledat
Návštěvnost
TOPlist
DOPORUČUJI PŘEČÍST
Socialismus si rozvracet nedáme
Živnostníci jako obtížný hmyz
Od Gulagů po Islam
Gadžo táhni dozadu!!
7 rad pro Babiše
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.