GRM

Loupež v trafice
Kdo neviděl neuvěří !!!

Prasata bojují o koryta....
Socanská ruleta

Největším nepřítelem socanů není ani ODS ani TOP09, ale někteří nedisciplinovaní členové ČSSD, kteří nechtějí pochopit, že koryt je jen omezené množství, zatímco prasat mnoho. Podobná tlačenice na kandidátky probíhá též ve fanklubu s názvem Zemanovci. Osobně nemám žádné námitky proti tomu, aby se úhlavní přátelé vzájemně vytloukli.
Dejme šanci nacistům
Dejme šanci nacistům
Dejme šanci nacistům. Poučili se ze svých chyb a neměli by být v dnešní době opomíjeni.
Vykonali tu během krátké doby, co v naší zemi působili, mnoho dobrého a nezaslouží si, aby na ně lidé pořád házeli špínu. Staly se chyby, velké chyby, ale za ty se omluvili a uvědomují si je. Nikdo by je neopakoval.
Přijde vám na těchto tvrzeních něco divného? A proč? O komunistech podobné řeči slýchám poslední dobou velice často. A zpravidla s dodatkem - nezažil jsi, tak nehodnoť.
Lidem nenáviděný Kalousek.
Čím dál tím víc mne opouštějí předsudky, které chovám vůči Miroslavu Kalouskovi, coby ekonomickému inženýrovi (byť chemikovi). Nikdy mi nevadily jeho arogantní komentáře, protože měly vždy hlavu i patu. Co mi vadilo nejvíc byly kauzy jako zakázka na vadné padáky, apod.
Jak nás soudruzi z ČSSD přivedou do desítky nejvyspělejších zemí
Oranžová partaj pořádá tiskové konference pokaždé, když se ústřednímu výboru podaří zformulovat dvě nové věty o tom jak bude všem dobře až se stanou soudruzi z Lidového domu soudruhy ministry. Ne jinak tomu bylo i včera. Parazitobijec Mládek a ekonomický vizionář Urban přednesli užaslému národu partajní strategii, kterak se naše vlast může navrátit mezi deset nejvyspělejších zemí světa.
Pár super pravdivých hlášek.

Nikdy není dost času na to, aby se to udělalo dobře.
Ale vždycky je dost času na to, aby se to udělalo znovu.

Teorie: vše víme, ale nic nefunguje.
Praxe: vše funguje, ale nevíme proč.
v České republice je teorie úzce spojena s praxí:
nic nefunguje a nikdo neví proč.

Vysoce odborných omylů se dopouští jen specialisté.....

Poslanec ? Taky nadčlověk a darmožrout !!!
Za více než miliardu ročně si hýčkáme 200 nadlidí - poslanců. Nemusejí pracovat a berou plat, pivo mají za deset a marodí si minimálně za 55 900 tisíc měsíčně... A až do nedávna měli i doživotní beztrestnost!
Na osmnáctý pokus se to povedlo! Poslanci a senátoři už nejsou doživotně chráněni před vězením. Až dosud, pokud je kolegové policii nevydali, nemohli být nikdy stíháni. Senát ale , stejně jako předtím Sněmovna, schválil změnu, i nadále bude policie žádat vydání zákonodárce. Pokud je Sněmovna či Senát vydá, budou stíháni hned. Pokud ne, policie si pro ně přijde ve chvíli, kdy skončí jejich mandát. Zákon prošel díky senátorům ČSSD a KDU-ČSL, z ODS byli pro změnu ústavy jen dva. Prezident už do tohoto zákona zasáhnout nemůže.
Stále jim však zbývá mnoho »extrabuřtů«, o nichž si obyčejný člověk může nechat jen zdát..... pokračování
Lesk a bída Internetových diskusí
České internetové diskuse jsou duševní žumpy
Internetové diskuse, včetně komentářů čtenářů k různým článkům, vypovídají mnohé o úrovni demokratické kultury. V České republice je úroveň těchto diskusí katastrofální: diskutující jsou vesměs netolerantní a sprostí, málokdy nabízejí věcné argumenty. Zdá se, že pod slupkou institucionální demokracie je mentalita v Čechách ještě pořád značně bolševická.
Návod na záchranu ČR
Národ s oblibou ukazuje na cikány, ale i kdyby cikáni kradli sebevíc, tak ani za deset životů neukradou tolik, co jeden bílý kmotr za rok. .......
Státní dluh za vlády komunistů
Státní dluh za komunistů byl několikanásobně vyšší než dnes. Škoda, kterou způsobili je tak velká, že ji nelze nikdy splatit. KSČM je nejbohatší politickou stranou. Je s podivem, že nikdo nevede komunisty k odpovědnosti za tyto škody a k povinným reparacím.
Celý článek viz. "přečíst vše"
Litomyšlská historie na pohlednicích Petra Jandíka
Litomyšlský sběratel historických pohlednic Petr Jandík, který zároveň na Zimním stadionu funguje jako ledař, vlastní rozsáhlou sbírku pohlednic, které v různých časových horizontech zobrazují naše město a objekty i celé čtvrti, které buď vůbec neexistují, nebo prošly tak rozsáhlou přestavbou, že je jen těžko někdo pozná. Na internetových stránkách pohledy.litomysl.net se můžete probrat městskými částmi a hledat "ztracený čas."
Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 1

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.