Omluva živnostníkova
Přidal limlejn dne 20.09.2014 21:56
Omlouvám se všem, že jsem malý český podnikatel, že já a mě podobní zaměstnáváme sebe a polovinu všech lidí v České republice. Měl bych dělat v nadnárodní montovně a konkurovat Číňanům, měl bych dělat na úřadě nebo v Agrofertu (což je skoro stejné, obojí žije z našich daní).
Za trest si navždy odpírám předvolební koblihu.
Omlouvám se všem, že sám nepřijímám dotace a investiční pobídky, že v podnikání riskuji jenom svoje peníze a svůj majetek, že nemám monopol na nic a konkurence mě může kdykoliv převálcovat, že nemám nikde zastání a politici mnou opovrhují jako parazitem.
Za trest si objednám Sobotkovo školení „Moje zkušenosti s čerpáním poslaneckých náhrad“ ..... pokračování
Novinka
Omlouvám se, že nemám nárok na placenou dovolenou, nemocenskou a další výhody, že sám za sebe platím celé zdravotní a sociální pojištění, že mi na ně zvednou zálohy, když v dobrém roce odvedu víc na daních, že ještě k tomu musím sociálku a zdravotní z velké části platit svým zaměstnancům.
Za trest chci v dobročinné dražbě vydražit zachovalou stranickou legitimaci ministra Mládka, nalezenou na chodníku v listopadu 1989.
Omlouvám se, že jsem pod stálým dozorem a mám spoustu papírování, že navíc platím i účetní, právníky a daňové poradce, protože zákony se pořád mění, že nemám pod palcem žádná velká média ani ministerstvo financí, že se jen snažím uživit sebe a svoji rodinu bez „férových“ státních zakázek.
Za trest chci co nejdříve registrační pokladnu, protože pan Babiš má s registrací velké zkušenosti.

Doufám, že mi odpustíte. Pokud ANO, budu se už brzy natrvalo kát na pracáku.

Váš český živnostník.