Sorry jako (autor Petr Jahn)
Přidal limlejn dne 05.11.2017 08:59
Rád bych pogratuloval vítězi voleb a jeho voličům.
Ale nemůžu.
Nemůžu gratulovat estébákovi a komunistovi, který lže, krade, křivě přísahá na vlastní děti a vnoučata, neférově likviduje konkurenci, ničí životní prostředí, má nepřeberné množství střetů zájmů, nedokáže vysvětlit původ majetku, ...atd. a všechno mu to projde u jeho voličů? Číst celé


Novinka
Rád bych pogratuloval vítězi voleb a jeho voličům.
Ale nemůžu.
Nemůžu gratulovat estébákovi a komunistovi, který lže, krade, křivě přísahá na vlastní děti a vnoučata, neférově likviduje konkurenci, ničí životní prostředí, má nepřeberné množství střetů zájmů, nedokáže vysvětlit původ majetku, ...atd. a všechno mu to projde u jeho voličů?


Jeho voliče (nerad, ale nemohu si pomoci) považuji za morální neekologický odpad. Především technicky.
Jsme zemí pokřivených existencí - bolševik nás pokurvil na generace.
Babiš paradoxně zúročil všechny svoje křivárny, které media odhalila v tom, že na jejich základě dostal velký prostor v mediích a další si urval. Všechen prostor využil k tomu, aby skučel, litoval se, k ničemu se nepostavil jako chlap a vytrvale nahlas lhal.
Pro jeho voliče se 1000x opakovaná lež stala pravdou a to proto, že to oni chtěli. Buď z vlastní hlouposti, nebo pro vlastní profit a nebo proto, že doufají, že Babiš ublíží někomu, komu přesně tohle přejí.
Dotaz na voliče ANO:
Co sousedova koza? Už marodí? Pak jste jistě spokojeni.
Lámu na vámi hůl...

Čtyři roky (pokud nebudou předčasné volby) musíme přežít, ale už teď je mi mdlo z toho, co tohle udělá se společností, demokracií, morálkou, ctí, ohebností pravdy, charakterem, prostředím jak životním, tak sociálním a povahami lidí.
Snad to není fatální zlom.
Přeji nám poraženým hodně síly, pevné nervy a zdraví.
A aspoň trochu štěstí.