GRM

Články: Elektro bastlírna
Kódový zámek RFID čtečka  [přečteno 46x ]
Kódový zámek s klávesnicí a čtečkou RFID karet a klíčenek. Cena na Aliexpress s 10 klíčenkami cca 8 dolarů


Zdroj napětí ze starého počítačového zdroje ATX  [přečteno 35x ]
ATXový zdroj je docela dobrým zdrojíčkem pro takové slušné domácí zkoušení a bastlení, neboť dává velmi slušných -+12V, 5V, 3.3V. Destička plošného spoje s vypínačem a osmin svorkami a čtyřmi pojistkami prakticky všechno vyřeší za vás


Digitální termostat, W1209, -50 až 110 °C  [přečteno 253x ]

Modul digitálního termostatu s pamětí a LED displejem a několika funkcemi...


Časový spínač CE 030  [přečteno 215x ]
Multifunkční časové relé s mnoha funkcemi, pokrývající většinu požadavků pro automatizaci. Modul obsahuje opticky oddělené spouštění, umožňuje nezávislé nastavení 2 časů v rozpětí 0.1s až 270 hodin s přesností 0.01s.


Termostat BNDQ-D4  [přečteno 563x ]
Termostat BNDQ-D4 je naprosto laciný pokojový termostat, který jakž takž splňuje požadavky na spínání topení, popřípadě chlazení, či větráku. Koupil jsem jej kdysi (10 let) za cca 150- 200 kaček už ani nevím kde....HADEX.cz Drobný problém je s jeho připojením, neboť má 3 spínané výstupy ale pouze triakové do 30V střídavých. Co to obnáší? Abychom jej mohli připojit na spínání kotle, musíme do obvodu triaku zařadit zdroj 24V střídavých a střídavé relé, které potom bude spinat kotel.


Zapojení LED žárovky  [přečteno 3567x ]

V poslední době začínají být LED žárovky poměrně dostupné, tak jsem se rozhodl takovou LED žárovku napodobit za mnohem nižší cenu. Zapojení jsem udělal co nejjednodušší, napájené přímo ze sítě, jako diody jsem zvolil větší množství obyčejných vysokosvítivých diod.

Přilášení
Jméno

HesloZapoměli jste heslo?
Pro zaslání nového
Klikněte sem.
Doporučuji
Hledáte spolehlivé místo pro Vaše webové stránky? ONEbit hosting - garantované webhostingové služby se zárukou spokojenosti
Dynamic DNS for your domain
Kdo je On-line
Hosté On-line: 3

Členové On-line: 0

Registrovaní členové: 5
Nejnovější člen: gerisa
Navigace
Domů
Články
Download
Odkazy
Kontakt
OnLine
Návštěvnost
TOPlist
Powered by PHP-fusion. Designed by Si-Fusion.